PODÍVEJTE SE JAK CELÝ PROCES PROBÍHÁ

Krok 1

Pomůžeme vám nemovitost prodat

V současné době převyšuje počet nabízených nemovitostí počet kupců, kteří nemovitost hledají. Pomůžeme vám v takovém prostředí uspět díky odbornému přístupu. Správně oceníme vaši nemovitosti. Zrealizujeme promyšlenou marketingovou prezentaci. A aktivně najdeme kupce. Následně ustojíme vyjednávání o ceně a podmínkách smluv tak, aby pro vás obchod zůstal vždy výhodný a bezpečný.

Profesionální přístup

Chci vědět více

Nejprve si domluvíme osobní schůzku. Představíme vám naše služby. Sami se rozhodnete.
Krok 2

Profesionální fotografie a home staging

Než začneme nemovitost nabízet kupcům, můžeme vám poradit, jak váš byt či dům na prodej lépe připravit (home staging). To znamená, že nemovitost upravíme tak, aby si v ní dokázal kupec snáze představit svůj životní styl. Následně zhotovíme profesionální fotografie, které budou věrným, ale pozitivním způsobem Vaši nemovitost prezentovat. Způsobíme tzv. "Wov efekt".

Zatraktivníme vaši nemovitost

Chci vědět více

Kombinace profesionálních fotografií a homestaggingu až trojnásobně zvedne šanci zaujmout solventního kupce.
Krok 3

Aktivně najdeme kupce

Pro Vaši nemovitost vybereme individuální prodejní strategii. Zvolíme inzertní plochy a načasování. Sestavíme profesionální popis nemovitosti. Oslovíme kupce z řad našich klientů i ostatních realitních kanceláří. Při exklusivním typu spolupráce, získáte navíc přístup ke zcela jedinečnému prodejnímu nástroji Aktivní realitky - Vaši nemovitost bude nabízet potenciálním kupcům také 1 200 finančních konzultantů Broker Consulting.

Individuální prodejní plán

Chci vědět více

Každý typ nemovitosti vyžaduje jiný přístup k prodeji. Zvolíme ten účinný. Například unikátní službu "Projekt".
Krok 4

Vyřídíme důležité papírování

Prodej nemovitosti je spojen s řadou rizik a s množstvím administrativy. Rizika pohlídáme a s administrativou vám pomůžeme. Všechny smlouvy a důležité dokumenty, které budete v rámci obchodu podepisovat, zkontroluje a upraví právník. Postaráme se, aby přesuny peněz byly bezpečné a kupní cena skončila na vašem účtu. Zařídíme záležitosti ohledně katastru nemovitostí. Navíc monitorujeme úřední zápisy na prodávané nemovitosti a ihned vás informujeme.

Právní služby

Chci vědět více

Naši právníci budou dbát na snížení veškerých rizik při i po prodeji vaší nemovitosti.

ZKUSTE TO TAKÉ

DEJTE NÁM KONTAKT